globe

SDK

 

sdkDino-Lite nabízí sadu pro rozvoj softwaru (SDK), která společnostem umožňuje snadno ovlávat digitální mikroskopy Dino-Lite (Není kompatibilní s Dino-Lite základních modelů). SDK od Dino-Lite poskytuje uživatelům schopnost snadné integrace produktů Dino-Lite s jejich vlastním zařízením a vybavením a vytvářet tak unikátní kombinace hardware a software.

SDK poskytuje C++, C#, a Visual Basic a komponentní soubory OCX pro běžné aplikace a práci se zařízením, které je kompatibilní s WIndows. Nabízí developerům naprostou kontrolu nad LED a Microtouch na Dino-Lite. Kromě toho poskytuje jednoduché způsoby extrakce barvy, binární snímek ve skutečný čas, porovnávání snímků, otáčení snímků a mnoho dalších funkcí. SDK obsahuje vyčerpávající dokumentaci ve formě PDF souboru, který naleznete v instalačním balíčku. SDK je partnerům Dino-Lite a uživatelům, kteří chtějí vytvářet řešení s přidanou hodnotou zdarma. Použití vyžaduje podepsanou licenční smlouvu. Pro žádost o smlouvu vyplňte formulář níže. Poté, co od vás dostanu podepsanou smlouvu, získáte odkaz pro stažení SDK.

Dostupný také:  SDK DinoConnect pro Android  android logo , SDK iOS pro Apple  apple logo , SDK pro LabVIEW  labview 23x20
Který model Dino-Lite mám?  
serial  

 

Upozornění: Pole se symbolem (*) jsou povinná. Sériové číslo a číslo modelu lze najít na servisním šítku na kabelu USB Dino-Lite.
Invalid Input

Invalid Input

Please select your gender!

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your Telephone number

Please enter a valid Email Adress!

Please select the SDK version you are interested in

Please enter your Dino-Lite model!

Please enter your Dino-Lite serial number which can be found on the service tag attached to the USB cable.

Invalid Input

Please give some additional information!

Invalid Input

Chcete-li vzít zpět souhlas se shromažďováním a ukládáním údajů o mé společnosti nebo mých osobních údajů, použijte prosím tento formulář

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...