globe

Přizpůsobení a Integrace systému s Dino-Lite

Integrace systému představuje spojení komponentů subsystémů do jednoho systému a zajišťuje, aby dílčí systémy společně fungovaly. To je přesně to, jak vám Dino-Lite může pomoci když nebudete mít nebo nechcete mít odborné znalosti nutné k vývoji optického zařízení pro úkoly týkající se zajištění kvality.

mass spectrometerDíky více než 10 letům vysoce specializovaných znalostí a dovedností společnosti Dino-Lite v oblasti digitální optiky a digitální mikroskopie. Tyto znalosti jsou využívány mnoha společnostmi po celém světě, které vyrábí, rozvíjí a prodávají nejmodernější stroje a zařízení a potřebují nejvhodnější nástroj pro kontrolu jakosti pro integraci do jejich zařízení. Tato zařízení jsou určena pro širokou řadu použití, mikroskopy Dino-Lite jso u integrované do strojů pro tvoření tkání, strojů pro odstraňování chloupků laserem, strojů na výrobů nápojů, strojů na analýzu materiálů, specializovaného laboratorního zařízení neob jiných zařízení určených pro kontrolu jakosti.

Sada pro úpravu a rozvoj softwaru (SDK)

nanoindentation systemPotřebujete digitální mikroskop Dino-Lite, ale také extra úpravu nebo funkce? Počínaje vlastní vlnovou délkou LED po speciální adaptéry nebo příslušenství, kontaktujte nás se svými nápady a my najdeme řešení přímo na vaše potřeby. Rovněž můžeme dodat sadu pro rozvoj softwaru (SDK), která developerům umožní snadno přidat prvky do digitálních mikroskopů Dino-Lite. Funguje se všemi kompatibilními zařízeními Windwos a nabízí naprostou kontrolu nad LED a Microtouch Dino-Lite. Kromě toho nabízí snadné způsoby extrakce barvy, binární snímkování v reálném čase, porovnávání snímků, atd. SDK je pr partnery a uživatele Dino-Lite k dispozici zdarma.

O soupravu pro rozvoj softwaru (SDK) požádejte zde

Software třetí strany

Všechny produkty Dino-Lite USB se dodávají se softwarem DinoCapture a DinoXcope, který byl vyvinut v naší společnosti a poskytuje vynikající a stabilní softwarové prostředí s funkcemi, které splňují většinu požadavků. Konkrétní aplikace nebo specializované trhy často vyžadují další funkce. Abychom měli před trhem náskok, neustále se snažíme integrovat nové a specializované softwarové balíčky, vhodné k použití s digitálními mikroskopy Dino-Lite. Díky tomu je kombinace hardwaru a softwaru Dino-Lite vhodnější pro vysoké požadavky trhů, jako je například průmyslový nebo lékařský sektor.

 

             
mass spectrometer     drinks can seam inspection     nanoindentation system     service engineer inspection kit
Hmotnostní spektrometr s iontovým zdrojem   Pomocí Dino-Lite lze kontrolovat nápoje   Nanoindetační systém s použitím Dino-Lite   Souprava servisního inenýra Dino-Lite
             
dvs system   print quality control system        
Systém DVS Advantage s integrovaným Dino-Lite pro vizualizaci vzorků   Pomocí Dino-Lite lze kontrolovat kvalitu tisku        

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...