globe

DinoCapture (Windows)

Profesionální, spolehlivý software je zásadní při práci  Software CZs počítačovými doplňky jako mikroskop USB. Všechny produkty Dino-Lite USB jsou vybaveny vlastní vyvinutou softwarovou sadou. Software DinoCapture se neustále vyvíjí, pro uživatele Dino-Lite je zdarma a má automatické aktualizace.

Software DinoCapture je intuitivní, uživatelsky příjemný a lze jej použít téměř bez školení. Kompatibilní s Windows XP, Vista, 7, 8, 10. K dispozici je zdarma on-line a e-mailová podpora.Hlavní funkce softwaruscreenprint-dinocapture-2-0-education

»  Zachycení fotografie, videa nebo filmového videa    
» Ukládání fotografií v několika formátech    
» Pokročilé zpracování obrazu    
» Měření možnosti jako:
linka, poloměr, kružnice, 3 bodový kruh, úhel, atd.
   
» Měření na snímcích nebo na živých snímcích    
» Kalibrační možnosti    
» Integrovaný e-mail    
» Přidávání poznámek a označení do obrázků    
» Integrovaný Skype pro on-line sdílení s dodavateli,
zákazníky nebo kolegy
   
» Připojení více mikroskopů Dino-Lite    
» Řízení možností osvětlení v softwaru    
» IP funkce pro vzdálené sledování mikroskopických obrazů    
» Funkce rozpoznávání čárového/QR kódu    
» Integrace GPS    
       


Jazyky

screenprint-cinocapture-2-0-2 Software DinoCapture 2.0 je k dispozici v mnoha jazycích, například v: angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, čínštině, japonštině, portugalštině, italštině, ruštině, holandštině, řečtině, maďarštině, polštině, rumunštině, švédštině, finštině, dánštině, češtině, chorvatštině, norštině, turečtině.

download  Download DinoCapture Imaging Software (Windows)

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...