globe

sample 1 sample 3 
sample 2 sample 4

Chcete otestovat svůj vzorkový materiál?

Zašlete nám svůj vzorkový materiál a my vám zašleme snímky ve vysokém rozlišení, které jsme vytvořili pomocí digitálního mikroskopu Dino-Lite. Zdarma!

Tisíce uživatelů z celého světa používají každý den Dino-Lite k široké řadě úkolů souvisejících s ověřováním kvality. Z Dino-Lite se stal vysoce respektovaný a spolehlivý nástroj pro zkoumání všech druhů malých předmětů a materiálů jako je kov, sklo, plasty, látka, papír, tkáně nebo jiný biologický materiál. Pokud si nejste jisti, který mobdel Dino-Lite by vašim potřebám vyhovoval nejlépe, můžete nám zaslat svůj vzorkový materiál a my vám zašleme velmi zvětšené snímky Dino-Lite, včetně doporučení nejvhodnějšího modelu. Samozřejmě zdarma!

Invalid Input

Invalid Input

Please select your gender!

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your Telephone number

Please enter a valid Email Adress!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your full adress details or write No.

Invalid Input

*V případě vrácení těžkých nebo objemných vzorků vám budeme účtovat náklady na dopravu, před odesláním vás vždy požádáme o potvrzení ceny.
Nechcete-li, aby snímky vytvořené ze vzorkového materiálu, který jste poskytli, byly použity ke komerčním důvodům, zaškrtněte toto pole, prosím. Bez schválení nepoužijeme v žádné komunikaci název vaší společnosti ani název produktu.
Invalid Input

Chcete-li vzít zpět souhlas se shromažďováním a ukládáním údajů o mé společnosti nebo mých osobních údajů, použijte prosím tento formulář

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...