globehlavní distributor a dovozce pro Evropu,
Střední východ a Afriku

am7013mt-transparent-small

Společnost Dino-Lite Europe / IDCP B.V. se sídlem v Nizozemsku je hlavním oficiálním distributorem a dovozcem pro Evropu, Střední východ a Afriku.

Společnost Dino-Lite Europe zahájila distribuci a prodej výrobků Dino-Lite před více než deseti lety nejdříve v Nizozemsku a Belgii, a krátce poté expandovala do celé Evropy. Od konce roku 2016 jsme také hlavním distributorem a dovozcem pro Střední východ a Afriku. Společnost Dino-Lite Europe poskytuje kompletní marketing a distribuci produktů Dino-Lite. Zásilky do více než 80 zemí jsou odesílány z našeho skladu v Naardenu (poblíž Amsterdamu). V našem regionu poskytujeme veškeré
obchodní a marketingové služby. Mezi naše hlavní úkoly navíc patří poskytování technické podpory
a služby spojené s vrácením zboží.
banner2 01

Od samého začátku spolupracujeme s nepřímým distribučním kanálem s více než 300 prodejci a distributory,
kteří se starají o další distribuci v různých zemích. I díky našim partnerům se společnost Dino-Lite v posledních letech stala lídrem na trhu v oblasti digitální mikroskopie.
banner5

reseller inq 3

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...