globe

Dino-Lite pro elektronický průmysl (Bezpečný ESD)


esd-6esdDino-Lite nabízí plnou řadu bezpečných digitálních mikroskopů ESD (elektrostatické vybití) a příslušenství, speciálně navržených s ohledem na potřeby elektronického průmyslu.

Robustní hliníkový kryt bezpečných modelů mikroskopů ESD negeneruje žádnou výraznou statickou energii. Speciální ESD stojany jsou vybaveny speciálně navržený, bezpečným nátěrem, vyvinutým do prostředí, v nichž jsou citlivé elektronické okruhy. Díky tomu je Dino-Lite bezpečný a základní nástroj pro kohokoli v elektronickém průmyslu, pro kontroly, inspekce, opravy nebo úkoly přesné montáže.


Použití:

  • Kontroly pájecích spojůesd-8esd-5
  • Kontroly komponentů
  • Analýza selhání
  • Kontrola kvality
  • Zjišťování napodobenin komponentů
  • Kontrola montáže BGA


Funkce:

esd-7Všechny modely USB Dino-Lite jsou vybavené profesionálním, vícejazyčným softwarovým balíčkem pro OS Windows a Mac. Se softwarem, fotografiemi a videonahrávkami lze snímat snímky, nebo je sdílet na internetu, což vám výrazně usnadní spolupráci s kolegy, zákazníky nebo dodavateli z celého světa. Integrovaná opatření zajištění funkčnosti kalibrace vám umožní přesně měření všech tříd (řádek, kruh, úhly, obdélníky, atd.)

Integrovaný, plně nastavitelný polarizátor snižuje případné odrazy LED, což má za následek křišťálově čisté, vysoce kvalitní fotografie.

Několik modelů nabízí dlouhou pracovní vzdálenost, která umožňuje práci pod mikroskopem. Funkce mikrosnímku umožňuje snadné fotografování pomocí kontaktu čidla na mikroskopu.

Pro situace, kdy není fotografování povoleno, ale snímky v reálném čase jsou důležité, jsou tou nejlepší volbou modely Dino-Lite VGA s připojením D-Sub. Nabízí vysokou přenosovou rychlost (až 60 obr./vt.) a křišťálově čistý obraz.

esd-1 esd-2 esd-10 esd-9

 

Brožura pro v elektronickém průmyslu (ESD-Bezpečnost)

 

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...