globe

 
share

Podělte se s námi o to, jak používáte Dino-Lite

Tisíce společností po celém světě začaly používat výrobky Dino-Lite k nesčetnému počtu využití po uvedení prvního digitálního mikroskopu Dino-Lite před desíti lety.

Rádi bychom s vámi sdíleli jeho různá použití a nadšení, které ho provází, a proto vás prosíme o spolupráci. Zviditelněte se a podělte se s námi o to, jak ho používáte.

Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, tak vás bude kontaktovat novinář nebo profesionální textař s cílem získat všechny požadované informace, což by mělo zabrat asi 15-30 minut vašeho času. Po pár dnech obdržíte psanou verzi textu ke schválení.

Výměnou za vaši pomoc si můžete vybrat hodnotný dárek. Tím může být špičkové Dino-Lite příslušenství (například RK-10A stojan) nebo mikroskop Dino-Lite z Pro série (např. Dino-Lite AM4113T). Můžete se na nás také obrátit pro jiné možnosti.

Vyplňte tento formulář a my se vám brzy ozveme.
(Dino-Lite Europe nemůže přijmout všechny články o použití, příslušní účastníci obdrží dárek zdarma).

Invalid Input

Invalid Input

Please select your gender!

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your Telephone number

Please enter a valid Email Adress!

Invalid Input

Invalid Input

Chcete-li vzít zpět souhlas se shromažďováním a ukládáním údajů o mé společnosti nebo mých osobních údajů, použijte prosím tento formulář

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...